Usługi logistyczne dla sklepów internetowych

Kurierzy z którymi współpracujemy

Zapytaj o ofertę! Pobierz i wyślij do nas formularz

Wypełnij formularz

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego biznesu e-commerce? Chcesz usprawnić działanie sklepu internetowego i zredukować wydatki związane z prowadzeniem firmy? Warto zaufać specjalistom i postawić na outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka! Jak to działa? 

 

Outsourcing usług logistycznych w e-commerce

 

Coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą internetową decyduje się na outsourcing usług logistycznych. Usługi fullfillmentowe, co-packing, czy konfekcjonowanie zlecone zewnętrznej firmie to ogromne ułatwienie dla sklepów prowadzących sprzedaż wysyłkową. Decydując się na outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka, oszczędzasz nie tylko czas, ale i również pieniądze. Zadaniem operatora logistyki jest właściwa obsługa logistyczna Twoich zamówień, odpowiednie przechowywanie i pakowanie towaru, wysyłka towaru do klientów, a także obsługa zwrotów i reklamacji. Mając tak potężne wsparcie logistyczne, możesz się zająć tylko i wyłącznie marketingiem oraz sprzedażą i rozkręcać prężnie biznes! 

 

Jak wybrać dobrego operatora logistyki dla swojego biznesu? 

 

Wybierając operatora logistyki, dobierz taki model rozliczeniowy, który będzie spójny z Twoim biznesem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z e-commerce, korzystniejszy będzie model, w którym płacisz jedynie za zrealizowane operacje. Jeśli sprzedajesz dużo, lepszy będzie stały abonament. Zwróć uwagę na doświadczenie i kompetencje Twojego biznesowego partnera oraz możliwość integracji usług logistycznych z systemami sprzedaży. 

Dobre usługi logistyczne dla e-commerce cechuje:

  • Właściwe konfekcjonowanie
  • Integracja z systemem sprzedażowym
  • Obsługa reklamacji, zwrotów i wszelkich problemów z dostawą
  • Odpowiednie warunki przechowywania towaru, w zależności od jego rodzaju
  • Współpraca z różnymi firmami kurierskimi, w zależności od potrzeb
  • Dogodna lokalizacja magazynu, a co się z tym wiąże, szybka dostawa do klienta

 

Zainwestuj w usługi logistyczne z AltMasterLogistyka!

 

W AltMasterLogistyka zajmujemy się profesjonalną obsługą procesów logistycznych dla sklepów internetowych, począwszy od zlecenia zamówienia, do jego realizacji i finalizacji. Oferta AltMasterLogistyka jest dostosowana do skali Twojego biznesu, a każdy klient jest obsługiwany zgodnie z najlepszym standardem. W ramach usług logistycznych AltMasterLogistyka obsługiwany jest cały proces zamówienia, począwszy od konfekcji, do pakowania, wysyłki do klientów i w razie potrzeby również obsługi zwrotów i reklamacji. Działania logistyczne są zintegrowane z systemem sprzedaży, dzięki czemu można je przeprowadzać sprawnie i szybko. Dodatkowe usługi, jakie oferujemy to fotografia produktowa, dzięki której rozkręcisz kampanię marketingową swojego biznesu.

Chcesz usprawnić działanie sklepu internetowego i zredukować wydatki związane z prowadzeniem firmy? Postaw na outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka i rozkręć swój biznes w e-commerce!

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Logistyka
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/posmaster/domains/altmasterlogistyka.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
siriusUsługi logistyczne dla sklepów internetowych