Szybka realizacja dostaw - to wcale nie jest takie trudne!

Szybka realizacja dostaw – to wcale nie jest takie trudne!

on 27 sierpnia 2019

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Jednym z nowych trendów w tej branży jest same day delivery. Czy szybka realizacja dostaw jest trudna we wdrożeniu? Okazuje się, że wcale nie. Zachęcamy do lektury artykułu, by dowiedzieć się więcej!

Szybka realizacja dostaw, czyli trendy e-commerce 2019

Najnowsze trendy e-commerce to jeszcze większa personalizacja, wzrost znaczenia chatbotów i inteligentnych komunikatorów, a także płatności mobilne. Do nowych trendów zalicza się także szybka realizacja dostaw. Z punktu widzenia konsumentów, najlepiej by było, gdyby wszystkie e-sklepy oferowały same day delivery. Do niedawna taka forma wysyłki była zarezerwowana jedynie dla klientów premium. Dziś to rozwiązanie jest powoli wprowadzane w większości sklepów. Chcesz wyróżnić się na rynku? Warto usprawnić procesy logistyczne w sklepie i zaoferować klientom jak najbardziej atrakcyjne warunki dostawy.

Szybka realizacja dostaw z Alt Master Logistyka

Same Day Delivery to standard, który już wkrótce może zagościć w większości e-sklepów. Aby tak się jednak stało, logistyka i łańcuch dostaw powinny zostać maksymalnie zoptymalizowane i usprawnione. Szybka dostawa to odpowiedź na coraz większe potrzeby klientów, a także cenne narzędzie, które może pomóc wyróżnić się na rynku .

Jak to wygląda w praktyce? Co zrobić, by móc oferować klientowi korzystne warunki? Można się za to zabrać na dwa sposoby. Albo postawić na współpracę z firmą kurierską, która jest w stanie transportować paczki błyskawicznie i jeszcze tego samego dnia dostarczać je do klienta. Albo postawić na współpracę z firmą logistyczną, która, poza transportem, usprawni także inne procesy w firmie. Z tych dwóch opcji o wiele korzystniejsza jest ta druga, ponieważ w pakiecie zyskujemy także lepsze ceny transportu oraz usprawnienie innych procesów. Korzyści są więc wielopoziomowe i długoterminowe.

W Alt Master Logistyka stawiamy na rozwój i usprawnienie łańcucha dostaw.

Zajmiemy się w Twoim imieniu składaniem i magazynowaniem towaru, a także przygotujemy bieżące zamówienia. To nie koniec usług, które oferujemy przedsiębiorcom. Możesz liczyć na błyskawiczną wysyłkę do klienta, a nawet na obsługę zwrotów i reklamacji. Zamiast obciążać dodatkowymi zadaniami swoich pracowników, lepiej postawić na kompleksowy outsourcing i zlecić zadania logistyczne profesjonalnej firmie, takiej jak my. Zapraszamy do kontaktu!

Alicja HudzikSzybka realizacja dostaw – to wcale nie jest takie trudne!

Related Posts

Take a look at these posts