Stół do pakowania - jak zwiększyć efektywność pracowników?

Stół do pakowania – jak zwiększyć efektywność pracowników?

on 6 czerwca 2019

Stół do pakowania to jedno z podstawowych i najważniejszych narzędzi na stanowisku pracy w magazynie. Jak z jego pomocą ułatwić pakowanie i zwiększyć efektywność pracowników? Podpowiadamy na blogu https://altmasterlogistyka.pl/!

Dobry stół do pakowania, czyli jak zwiększyć efektywność pracowników?

Zarządzanie magazynem to bardzo złożony proces. Wymaga nie tylko odpowiedniej organizacji, ale też umiejętności analizowania na bieżąco procesów zachodzących w firmie. Warto być na bieżąco z trendami i nowymi technologiami, by możliwie zautomatyzować pracę w magazynie. Należy także dbać o komfort pracowników, motywować ich i zapewniać im regularne szkolenia branżowe, tak, by nie pielęgnowali złych nawyków w pracy i potrafili korzystać z nowoczesnych urządzeń.

Jak zwiększyć efektywność pracowników w magazynie? Przede wszystkim trzeba ich wyposażyć w odpowiednie narzędzia do pracy. Niemałą rolę w procesie pakowania odgrywa stół do pakowania. Aby możliwie zwiększyć komfort pracy w magazynie, konstrukcja ta musi być dobrej jakości.

Po czym poznać dobry stół do pakowania? Z pewnością jest on:

  • Modułowy, przed zakupem klient może dopasować stół do swoich potrzeb,
  • Regulowany, przede wszystkim pod względem wysokości,
  • Wykonany z dobrej jakości materiałów (np. stal aluminiowa),
  • Dostosowany zarówno do pakowania małych, jak i dużych paczek,

Stół do pakowania – przydatne dodatki, które warto mieć!

Aby stół do pakowania należycie pełnił swoją funkcję i dało się go dostosować do indywidualnych preferencji pracowników, warto wybrać taki model, który posiada rozszerzenia.

Dodatki, które z pewnością ułatwią pracę i przyspieszą pakowanie, to:

  • Dodatkowa półka na materiały,
  • Półka lub blat na komputer i drukarkę,
  • Szuflada pod blatem na narzędzia i akcesoria do pakowania,
  • Wałek do folii stretch,
  • Wysuwana półka,
  • Docisk folii bąbelkowej.

Jeśli szukasz więcej porad na temat pakowania, transportu i szeroko pojętej logistyki w firmie, warto częściej odwiedzać naszego bloga. Zapraszamy także do współpracy w zakresie usług logistycznych. Z pomocą Alt Master Logistyka zoptymalizujesz wydatki związane z magazynowaniem towaru, usprawnisz wysyłki towarów, przyspieszysz pracę i zwiększysz sprzedaż! Działamy w branży już ponad 15 lat i chętnie pomożemy Ci rozwinąć biznes!

Alicja HudzikStół do pakowania – jak zwiększyć efektywność pracowników?

Related Posts

Take a look at these posts