Kid Dabadam

on 8 sierpnia 2019

Altmaster Logistyka to synonim doskonale zrealizowanej pełnej obsługi logistyczno-magazynowej. Wysoki stopień innowacyjności proponowanych przez firmę Altmaster rozwiązań logistycznych daje nam pewność, że powierzone działania outsourcingowe będą wykonywane z najwyższym poziomem zaangażowania i profesjonalizmu. Nasza satysfakcja ze sposobu realizacji powierzonych zadań jest dowodem na fachowość i rzetelność firmy.

Dobre praktyki w zarządzaniu magazynem zwiększają efektywność procesu magazynowego. Wykorzystywany w tym celu dedykowany system informatyczny, z którego korzysta Altmaster w sposób przejrzysty kontroluje nasze zapasy i wysyłkę, co jest dużym udogodnieniem. Z kolei optymalnie zlokalizowane, w samym centrum Mazowsza, centrum dystrybucji firmy umożliwia skrócenie czasu wysyłki, co jest kluczowe dla sukcesu handlu elektronicznego. Jest to szczególnie ważne, kiedy klientem końcowym są dzieci.

Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się życzliwością oraz otwartością na potrzeby i wymagania naszego zespołu. Z przyjemnością myślimy o dalszej współpracy i potwierdzamy skuteczność podejmowanych przez firmę działań. Tym samym rekomendujemy wszystkim zainteresowanym pracę w Altmaster Logistyka, jako kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie.

Jan BobulaKid Dabadam