Laurella

on 8 sierpnia 2019

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Altmaster Logistyka, która realizuje dla nas pełną usługę fulfillment, doskonale wywiązując się z powierzonych zadań. Magazyn firmy jest dobrze i czytelnie rozplanowany, dlatego proces przyjmowania nowego towaru, jak też późniejsze konfekcjonowanie zamówień przebiega szybko i płynnie, bez odstępstw od wyznaczonych zasad i z wysoką kulturą pracy. Optymalne zarządzanie zapasami nie blokuje naszego kapitału obrotowego, a znacząco wpływa na zmniejszenie naszych kosztów.

Obsługa zwrotów wykonywana jest sprawnie i terminowo. Z kolei proces wysyłki oraz pakowania towarów do klienta końcowego przeprowadzany jest fachowo przy udziale wysoko zaangażowanych pracowników, wykazujących się profesjonalizmem i elastycznym podejściem.

Każdego dnia firma Altmaster wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zawodowe, uwzględniając w procesie współpracy nasze wskazówki i oczekiwania. Dotychczasowa kooperacja z firmą Altmaster Logistyka układa się pomyślnie, a sama firma jest godnym polecenia partnerem w pełnej obsłudze logistyczno-magazynowej.

Jan BobulaLaurella