Outsourcing logistyka

Kurierzy z którymi współpracujemy

Zapytaj o ofertę! Pobierz i wyślij do nas formularz

Wypełnij formularz

Outsourcing logistyka

Dlaczego warto zlecić działania logistyczne zewnętrznej firmie? Jak usprawnić procesy sprzedażowe i zwiększyć efektywność biznesu e-commerce? Mamy na to sposób!

 

Popularność outsourcingu w e-commerce 

 

Prowadzenie sprzedaży nie jest łatwe, zwłaszcza gdy działa się dwutorowo, prowadząc zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy. W pewnym momencie obsługa zamówień internetowych zaczyna przeważać nad tradycyjną sprzedażą i zbyt mocno obciąża pracowników. Konieczne staje się również wynajęcie dodatkowej powierzchni magazynowej oraz zatrudnienie kolejnych pracowników. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą internetową decyduje się na outsourcing usług logistycznych. Jakie korzyści niesie za sobą to rozwiązanie? 

 

Outsourcing usług z AltMasterLogistyka to korzyści dla Twojego biznesu!

 

Dzięki zleceniu usługi konfekcjonowania zewnętrznej firmie producent może ograniczyć koszty prowadzenia biznesu związane z wynajmem powierzchni magazynowej, prowadzeniem magazynu, segregowaniem towaru, a także zakupem odpowiednich narzędzi oraz maszyn i zatrudnianiem dodatkowych pracowników. 

Decydując się na outsourcing logistyki, redukujesz wydatki w swojej firmie i zwiększasz zyski sprzedażowe. Operator logistyki zajmuje się za Ciebie konfekcją, pakowaniem, wysyłką, obsługą klienta, obsługą zwrotów i reklamacji. Nie musisz się przejmować wynajmem powierzchni magazynowej, zatrudnianiem dodatkowych rąk do pracy w magazynie, rachunkami za prąd, czy ubezpieczeniem. Wszystkie koszta sprowadzają się do jednego, czyli usługi logistycznej!  

Zaufaj AltMasterLogistyka!

 

W AltMasterLogistyka zajmujemy się profesjonalną obsługą procesów logistycznych dla sklepów internetowych, począwszy od zlecenia zamówienia, do jego realizacji i finalizacji. Dzięki nam Twoje produkty będą odbierane z dowolnego miejsca i dostarczane do magazynu zarządzanego przez operatora logistyki, a następnie przepakowywane, konfekcjonowane i dostarczane wprost w ręce klienta.

Zapewnimy Ci:

  • Odpowiednie warunki przechowywania towaru, w zależności od jego rodzaju
  • Właściwe konfekcjonowanie produktów
  • Obsługę nie tylko zamówień, ale i również reklamacji, zwrotów oraz rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z dostawą

Decydując się na współpracę z AltMasterLogistyka, zyskujesz bardzo wiele. Nasza oferta jest dostosowana do skali biznesu, niezależnie od tego, czy sprzedajesz dużo, czy mało, czy dopiero rozkręcasz swój biznes w e-commerce, czy sprzedajesz wyrywkowo i sezonowo, dobierzemy dla Ciebie najlepszy model rozliczeniowy. Dzięki powierzeniu usług logistycznych specjalistom takim jak my automatyzujesz i usprawniasz proces obsługi klienta. Twoi klienci mogą liczyć na szybkie i rzetelne dostawy, zgodne z ich zamówieniami!

Jeśli chcesz usprawnić działanie sklepu internetowego i zredukować wydatki związane z prowadzeniem firmy, warto postawić na outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka. Dzięki nam będziesz mógł się skupić na sprzedaży i marketingu i rozkręcić swój biznes w e-commerce!

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Logistyka
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/posmaster/domains/altmasterlogistyka.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
siriusOutsourcing logistyka