Na czym polega co-manufacturing?

Na czym polega co-manufacturing?

on 30 stycznia 2019

Coraz więcej polskich firm decyduje się na zlecenie usług logistycznych zewnętrznemu podmiotowi. W ten sposób można zoptymalizować łańcuch dostaw i znacznie poprawić jakość obsługi posprzedażowej, a także produkcji. Na czym polega co-manufacturing?

Na czym polega co-manufacturing?

Interesuje Cię outsourcing usług logistycznych? Zastanawiasz się, na czym polega co-manufacturing? I słusznie! To rozwiązanie, które może pomóc Ci jeszcze sprawniej zarządzać biznesem!

Co-manufacturing to usługa wykonywana przez firmy logistyczne, która polega na kompletowaniu produktów z magazynowanych towarów (komponentów). Montaż może przebiegać w sposób ręczny lub półautomatyczny. W ramach usługi co-manufacturingu zamówienia są testowane, kompletowane, pakowane, łączone w zestawy i wysyłane do finalnego odbiorcy, czyli klienta. Dlaczego warto zainwestować w to rozwiązanie w firmie?

Dlaczego warto postawić na co-manufacturing?

Wiesz już, na czym polega co-manufacturing. Nadszedł czas na to, by zastanowić się, czy to rozwiązanie jest korzystne. W co-manufacturing warto zainwestować z kilku powodów.

#1 Optymalizacja wydatków

Zlecenie co-manufacturingu zewnętrznej firmie minimalizuje wydatki, zwłaszcza te, które są związane z transportem i przeładunkiem towarów

#2 Wysoka jakość usług

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom kadry działalność montażowo-produkcyjną można dostosować w pełni do potrzeb firmy. Twoje procesy logistyczne zostają powierzone ekspertom!

#3 Brak konieczności dużych inwestycji

Firmy zajmujące się co-manufacturingiem posiadają własne zaplecza produkcyjne i magazynowe – nie ma konieczności, żebyś to Ty inwestował w powierzchnie magazynowa, materiały itd.

#4 Terminowość, a co za tym idzie, zadowolenie klientów

Zlecenie usług logistycznych (w tym także co-manufacturingu) jednej firmie wpływa znacząco na przyspieszenie łańcucha dostaw, co przedkłada się bezpośrednio na zadowolenie Twoich klientów!

#5 Uproszczenie struktury firmy

Zlecając co-manufacturing zewnętrznemu podmiotowi, nie musisz zatrudniać dodatkowych rąk do pracy, ani szkolić pracowników.

#6 Rozwój biznesu

Odciążenie z obowiązków logistycznych skutkuje tym, że sprzedawca lub dystrybutor może się skupić w pełni na procesach sprzedażowych i marketingu. Co za tym idzie? Większe zyski sprzedażowe i rozwój firmy!

Alicja HudzikNa czym polega co-manufacturing?

Related Posts

Take a look at these posts