Logistyka w e-commerce

Kurierzy z którymi współpracujemy

Zapytaj o ofertę! Pobierz i wyślij do nas formularz

Wypełnij formularz

Logistyka w e-commerce

Jak usprawnić biznes e-commerce i zoptymalizować procesy związane z zamówieniami? Poznaj ofertę AltMasterLogistyka i usprawnij logistykę w swojej firmie!

 

Logistyka w e-commerce

 

Rozwój rynku e-commerce spowodował zwiększenie oczekiwań klientów odnośnie obsługi procesu zamówieniowego, a także rosnące zapotrzebowanie na e-usługi. Coraz częściej zdarza się, że obsługa zamówień internetowych przeważa nad tradycyjną sprzedażą i zajmuje większość czasu pracowników sklepów stacjonarnych. Jak sobie z tym poradzić?

Sprawna logistyka w sklepie internetowym wpływa nie tylko na szybkość dostawy, ale i także na jej rzetelność, dokładność podczas pakowania produktów oraz przeprowadzenie procesu zamówieniowego zgodnie z potrzebami klienta. Coraz więcej firm działających w obszarach e-commerce wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i decyduje się na outsourcing logistyki. Dlaczego warto zainwestować w to działanie i zacząć współpracę z AltMasterLogistyka?

 

Zalety outsourcingu usług logistycznych

 

Dzięki zleceniu usług logistycznych zewnętrznej firmie, producent lub dystrybutor może ograniczyć koszty prowadzenia biznesu i skupić się na marketingu oraz sprzedaży.

Outsourcing usług to oszczędność czasu i kosztów. Decydując się na outsourcing, odciążasz swój biznes i redukujesz koszty związane z:

 • wynajmem powierzchni magazynowej,
 • prowadzeniem magazynu,
 • segregowaniem, pakowaniem i etykietowaniem towaru
 • zakupem odpowiednich narzędzi oraz maszyn
 • zatrudnianiem dodatkowych pracowników
 • obsługą zamówień, wysyłki, reklamacji i zwrotów

Logistyka e-commerce z AltMasterLogistyka

 

AltMasterLogistyka to firma, która zajmuje się profesjonalną obsługą procesów logistycznych dla sklepów internetowych. Dzięki nam Twoje produkty będą odbierane z dowolnego miejsca i dostarczane do magazynu zarządzanego przez operatora logistyki, a następnie przepakowywane, konfekcjonowane i dostarczane wprost w ręce klienta.

Dobra logistyka w e-commerce to logistyka zautomatyzowana, zintegrowana z systemem sprzedażowym. Działania AltMasterLogistyka jak najbardziej wpisują się w tę strategię. Proces logistyczny jest silnie zintegrowane z najpopularniejszymi w e-commerce systemami sprzedaży, współpracujemy również z wieloma firmami kurierskimi i dostawcami. Decydując się na outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka, masz pewność, że zamówienia dotrą w całości do magazynu i zostaną tam właściwie przepakowane, a Twoje dostawy do klientów będą przebiegały sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Jak to działa? W bardzo prosty sposób!

 1. Klient składa zamówienie w Twoim sklepie
 2. Informacje na temat zamówienia trafiają do systemu magazynowego
 3. Zamówienie jest kompletowane, pakowane i wysyłane do Klienta
 4. Klient dostaje towar szybko i sprawnie
 5. Ty dostajesz fakturę zbiorczą za całość usługi i sprzedajesz dalej!

Chcesz usprawnić swój biznes e-commerce, zredukować koszty prowadzenia firmy i zwiększyć zyski sprzedażowe? Zainwestuj w outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka! Nasze magazyny czekają na Twój towar!

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Logistyka
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon

siriusLogistyka w e-commerce