Logistyka kontraktowa – outsourcing

Skup się na sprzedaży oraz rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się resztą.

Składowanie krótko i długookresowe

Elastyczny cennik dopasowany do czasu składowana i zapotrzebowania na powierzchnie

Składowanie maszyn i dużych gabarytów

Dysponujemy wózkiem 2,5t i zakontraktowanym dźwigiem oraz 3000m2 utwardzonego placu pod składowanie towarów niewrażliwych.

Cross-Docking

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani do cross-dockingu, również wielkogabarytowego. Możliwość przeładunków: auto-auto , auto-magazyn-auto, bocznych oraz dźwigowych.

Logistyka POSM

Jesteśmy producentem materiałów reklamowych do punktów sprzedaży tzw. POSM; w skład których wchodzą m.in. bannery, stoiska, pankarty. Zajmiemy się produkcją POS jak i kompleksową obsługą logistyczną dostaw do punktów sprzedaży.

Obsługa zwrotów

Obsługa zwrotów eCommerce oraz po sezonowych z sieci Handlowych, włącznie z administracją całym procesem zwrotu od odbioru do przygotowania do ponownej sprzedaży.

Co – packing

Realizujemy zlecenia związanie z konfekcją i pakowaniem w pełnym zakresie. Nasza doświadczona kadra zadba o szczegółowy nadzór nad każdą paczką tak żeby nie odchodziła od twoich wymagań.

Usługi dodatkowe: VAS

Value added service to wartość dodana do twojej przesyłki. Dodatkowe usługi: przepakowanie, etykietowanie, wieszakowanie, łączenie w zestawy, wymiarowanie i wiele innych usług dzięki którym składowanie i wysyłka produktów będzie wyjątkowa skuteczna.

Potrzebujesz pomocy na ostatnią chwilę?

Skontaktuj się z nami telefonicznie i otrzymaj natychmiastową ofertę. W ciągu 24h od zgłoszenia możemy rozpocząć dla Ciebie realizację krótkookresowego zlecenia logistycznego.

Opinie Naszych Klientów

  • Firma Altmaster z siedzibą w Piasecznie, jest godnym zaufania partnerem w zakresie magazynowania i obsługi magazynowej. Posiada duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie świadczonych usług. Firma Altmaster wykazuje się profesjonalizmem, dobrą organizacją pracy na każdym etapie wykonywania usługi. Pracownicy firmy są kompetentni, zaangażowani w swoją pracę, chętnie odpowiadają na pytania i służą pomocą.

    BILDEX

Skorzystaj z naszych usług!

Napisz do nas!

Zaufali nam

Skorzystaj z Logistyki POSM!

POSmaster z drukarnią ALTmaster - wyprodukują materiały reklamowe, My zajmiemy się logistyką!

empty

Lokalizacja magazynu

Altmaster Bobula Gierałtowski Sp. jawna
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 538 892 721

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon

Modest MyśliwskiLogistyka kontraktowa