Konfekcjonowanie

Kurierzy z którymi współpracujemy

Zapytaj o ofertę! Pobierz i wyślij do nas formularz

Wypełnij formularz

Konfekcjonowanie

Jak usprawnić swój biznes e-commerce, zredukować koszty prowadzenia firmy i zwiększyć zyski sprzedażowe? Czym jest usługa konfekcjonowania? Poznaj ofertę AltMasterLogistyka!

Na czym polega konfekcjonowanie? 

 

Branża e-commerce w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów, wzrosło również zapotrzebowanie e-sprzedawców na usługi logistyczne, takie jak na przykład konfekcjonowanie. 

Na czym polega konfekcjonowanie? To szereg czynności, umożliwiających posortowanie, zestawianie, zapakowanie i oznaczenie produktów zgodnie z wymogami klienta. Konfekcjonowanie to ostatni etap pakowania produktu, zanim towar trafi do klienta. 

Jak realizowana jest usługa konfekcjonowania? 

 

Usługa konfekcjonowania może być realizowana w oparciu o prace ręczne, półautomatycznie lub z wykorzystaniem parku maszynowego. Konfekcjonowane mogą być zarówno zamówienia w niewielkich ilościach, jak i zlecenia wielkonakładowe. 

Do usług konfekcjonowania zalicza się między innymi:  

  • pakowanie maszynowe produktów z wykorzystaniem folii
  • znakowanie produktów etykietami
  • znakowanie polskim opisem produktów importowanych
  • uzupełnianie produktami display-ów ekspozycyjnych,
  • kompletowanie i zdobienie upominków reklamowych 
  • dokładanie do towaru próbek produktów lub gratisów

Dlaczego warto zlecić konfekcjonowanie specjalistom takim jak AltMasterLogistyka?

 

Prowadzenie sprzedaży nie jest łatwe. W pewnym momencie osiąga się punkt krytyczny, w którym obsługa zamówień internetowych przeważa nad tradycyjną sprzedażą i zajmuje większość czasu Twoich pracowników. Rosnąca ilość zamówień internetowych zaczyna przekraczać możliwości operacyjne sklepowego zaplecza i konieczne jest wynajęcie magazynu oraz dodatkowych rąk do pracy.

Coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą internetową decyduje się na outsourcing usług logistycznych. I słusznie! Dzięki zleceniu usługi konfekcjonowania zewnętrznej firmie producent może ograniczyć koszty prowadzenia biznesu związane z wynajmem powierzchni magazynowej, prowadzeniem magazynu, segregowaniem towaru, a także zakupem odpowiednich narzędzi oraz maszyn i zatrudnianiem dodatkowych pracowników.

 

Postaw na outsourcing usług z AltMasterLogistyka!

 

Z usługi konfekcjonowania korzystają firmy odzieżowe, kosmetyczne, spożywcze i farmaceutyczne. Zanim towar trafi do finalnego odbiorcy, jest wielokrotnie przepakowywany. Aby proces sprzedażowy przebiegł sprawnie i klient był w 100% usatysfakcjonowany z zamówienia, ważne jest, by firma zajmująca się konfekcjonowaniem wykonała to zadanie rzetelnie, profesjonalnie i w wyznaczonym terminie.

AltMasterLogistyka to firma, która zajmuje się profesjonalną obsługą procesów logistycznych dla sklepów internetowych, w tym również konfekcjonowaniem. Dzięki nam znacznie uprościsz i zoptymalizujesz procesy sprzedażowe zachodzące w Twojej firmie. Twoje produkty będą odbierane z dowolnego miejsca i dostarczane do magazynu, a następnie przepakowywane, konfekcjonowane i dostarczane wprost w ręce klienta.

Chcesz usprawnić swój biznes e-commerce, zredukować koszty prowadzenia firmy i zwiększyć zyski sprzedażowe? Zainwestuj w outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka! Nasze magazyny czekają na Twój towar!

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Logistyka
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon

siriusKonfekcjonowanie