Fulfilment

Kurierzy z którymi współpracujemy

Zapytaj o ofertę! Pobierz i wyślij do nas formularz

Wypełnij formularz

Fulfilment

Czy można zaoferować klientom sprawną i tanią dostawę kupionych produktów, nie stresować się logistyką i jeszcze na tym oszczędzić? Tak! Rozwiązaniem jest usługa fulfilmentu oferowana przez AltMasterLogistyka!

 

Czym jest fulfilment? Jakie działania obejmuje? 

 

Fulfilment to wszelkie czynności mające na celu wspomaganie realizacji zamówień. W skład tej usługi wchodzi między innymi odpowiednie przechowywanie towarów. W zależności od tego, jakie artykuły sprzedajesz, muszą one być przechowywane w ściśle określonych warunkach temperaturowych oraz w dużych pomieszczeniach o odpowiedniej wilgotności, jak najmniej narażonych na pożary lub inne wypadki. Fulfilment to także konfekcja i dodatkowe wkładki do Twoich towarów. Poza samym produktem, do paczki warto dokładać materiały promocyjne, ulotki i rabaty dla Twoich klientów. 

 

Kiedy warto wdrożyć fulfilment w swoim sklepie? Dlaczego warto to zrobić z AltMasterLogistyka? 

 

Prowadzenie sprzedaży nie jest łatwe. W pewnym momencie osiąga się punkt krytyczny, w którym obsługa zamówień internetowych przeważa nad tradycyjną sprzedażą i zajmuje większość czasu pracowników. Rosnąca ilość zamówień internetowych zaczyna przekraczać możliwości operacyjne sklepowego zaplecza i konieczne jest wynajęcie magazynu oraz dodatkowych rąk do pracy. 

Decydując się na wdrożenie fulfilmentu z AltMasterLogistyka, odciążasz się z wielu obowiązków oraz redukujesz koszty prowadzenia firmy. Doświadczony operator logistyki zadba za Ciebie o to, by towary były przechowywane w odpowiednich warunkach, a zamówienia były kompletowane sprawnie i gotowe jak najszybciej do wysyłki. Fulfilment to szybsza dostawa, a także korzystniejsze oferty kurierskie, co przedkłada się na bardziej atrakcyjne ceny wysyłki prezentowane klientom. 

Fulfilment z AltMasterLogistyka

 

Z outsourcingu usług logistycznych, co-packingu i fulfilmentu korzystają najczęściej producenci i firmy zajmujące się sprzedażą internetową. Rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi sprawia, że na rynku przybywa również firm świadczących działania logistyczne dla e-commerce. Jak wybrać dobrego operatora logistyki? Zwróć uwagę przede wszystkim na doświadczenie, a więc portfolio i dotychczasowe realizacje. Dla Ciebie najważniejsze jest, by powierzone zadania firma wykonała rzetelnie, profesjonalnie i w wyznaczonym terminie, a cena usługi była w zasięgu Twojego budżetu!

AltMasterLogistyka to firma, która zajmuje się profesjonalną obsługą procesów logistycznych dla sklepów internetowych. Jak to działa? W bardzo prosty sposób! Twoje produkty są odbierane z dowolnego miejsca i dostarczane do magazynu, którym zarządza operator logistyki. Działania logistyczne są w pełni zintegrowane z Twoim sklepem oraz systemem sprzedażowym, na przykład ERP. Operator logistyki przyjmuje za Ciebie zamówienia i dba o to, by profesjonalnie zapakowane i przygotowane zamówienia trafiły z magazynu wprost w ręce klienta.

Chcesz usprawnić swój biznes e-commerce, zredukować koszty prowadzenia firmy i zwiększyć zyski sprzedażowe? Zainwestuj w outsourcing logistyki z AltMasterLogistyka! Z AltMasterLogistyka będziesz mógł zapomnieć o logistyce i skupić się tylko i wyłącznie na sprzedaży i marketingu. Nasze magazyny czekają na Twój towar!

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Logistyka
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon

siriusFulfilment