Gdzie jest magazyn?

Nasz magazyn usytuowany jest w Piasecznie pod Warszawą. Adres magazynu to ul. Julianowska 61, Hala nr. 9, 05-500 Piaseczno


Jak magazynowany jest towar?

Dbając o bezpieczeństwo magazynowanych produktów, oferujemy zarówno palety jak i składowanie regałowe . System magazynowania zależy od wielkości, rodzaju i ilości towaru.


Na czym polega przyjęcie towaru?

 

Produkty przyjmowane są zgodnie z Twoimi zaleceniami. Wprowadzając produkt do naszego magazynu, kontrolujemy jego jakość i ilość. Na Twoje życzenie precyzyjnie zidentyfikujemy towar, porównując go z opisem lub zdjęciem. Po przyjętej dostawie, nasz system sporządza automatyczny raport. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości dotyczących dostawy, wykonujemy dokumentację fotograficzną.

Nasza oferta obejmuje również ponowne pakowanie lub przepakowywanie magazynowanych produktów. Towar zapakujemy dla Ciebie indywidualnie lub zbiorczo. Oferujemy również usługi etykietowania, komponujemy zestawy, a także świadczymy usługi profesjonalnej fotografii produktowej w ramach naszego Studia Packshot.


Jak wygląda pakowanie produktów?

 

Twój towar zostanie zapakowany dokładnie tak, jak chcesz! Na Twoje życzenie dołączymy inserty (np. ulotki) lub zapakujemy paczkę na prezent. Możemy również pomóc ci w zamówieniu

Przed rozpoczęciem wysyłki Twojego towaru, postaramy się dobrać najlepszy sposób pakowania, który z jednej strony będzie bezpieczny dla transportu TWoich produktów, z drugiej zaś najlepiej dopasowany do Twojego budżetu.


Jak wygląda proces wysyłki?

Każda przesyłka zostanie przez nas dokładnie zweryfikowana zgodnie ze zleceniem. Zamówienia złożone do godziny 13:00, zostaną zrealizowane i oddane do wysyłki jeszcze tego samego dnia. System WMS Altmaster zostanie zintegrowany z Twoim przy pomocy platformy Way2Send. Dzięki temu otrzymasz podgląd procesu realizacji każdego zamówienia. Natychmiastowo uzyskasz informacje o statusie obsługi, historii transportu paczki lub numerze przesyłki.


Jakie oferujemy sposoby dostawy?

Oferujemy następujące formy dostawy: DPD, GLS,  DHL, Poczta Polska, Inpost oraz Paczka w Ruchu. W razie potrzeby możemy również podpiąć się pod Twoją umowę kurierską.


Jak wygląda proces integracji systemowej?

Nasz system jest zintegrowany ze wszystkimi najpopularniejszymi kanałami sprzedaży jak np. PrestaShop, IAI-Shop, Magento, WooCommerce, Shoper, Sote, Allegro, Showroom, Shoper, Shoplo, RedCart, GOshop, Shopify, a także z systemami ERP.  Wraz z naszym Partnerem Way2Send zadbamy o poprawną integrację Twojego sklepu.

 


Jak wygląda obsługa zwrotów?

To my zajmiemy się profesjonalną obsługą zwrotów w Twoim imieniu. Gdy zwrócona przesyłka dotrze do naszego magazynu, zadbamy o dokładną weryfikację towaru, a na koniec przekażemy informację o odebranym zwrocie do Twojego Sklepu. W przypadku uszkodzenia produktu wykonamy odpowiednia zdjęcia dokumentujące powstanie szkody. Jeśli Klient nie odbierze zamówienia, produkt podlega zwrotowi i ponownie trafia do naszego magazynu.


Jak rozliczamy się z Twoim Sklepem?

Podejmując z nami współpracę, możesz płacić jedynie za nadanie paczki i zajmowaną ilość przestrzeni magazynowej – bez żadnych opłat stałych. Twój Sklep otrzyma od nas ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań oraz realizowanego wolumenu przesyłek.

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Logistyka
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon

Modest Myśliwski