Korzyści dla Twojego biznesu:

Oferty dostosowane do skali biznesu

Współpracujemy zarówno z mikro-firmami jak i z dużymi korporacjami. Bez ograniczeń dotyczących minimalnej ilości SKU.

Bez minimalnej
liczby wysyłek

Wysyłasz 1 paczkę w miesiącu? Nie ma problemu, zajmiemy się twoją logistyką. Rozliczenie tylko za zrealizowane operacje.

Ujednolicone
standardy

Dzięki wprowadzonym procedurom, mały klient zyskuje standard obsługi najpotężniejszych graczy na rynku

Konfekcja
i dodatkowe wkładki

W ramach naszych usług skompletujemy Twoją paczkę i dołożymy niezbędne materiały reklamowe.

Integracja
i automatyzacja

Kompleksowa integracja systemów i automatyzacja procesów obsługi klienta.

Obsługa całego procesu zamówienia

Konfekcja, pakowanie, wysyłka, obsługa zwrotów, reklamacji i wymiany produktów.

Fotografia produktowa
typu Packshot

Zdjęcia, które będziesz mógł wykorzystać  do prezentacji produktów w sklepie internetowym i w kampaniach marketingowych.

Integracja z systemem sklepowym

Takim jak np. PrestaShop, IAI-Shop, Magento, WooCommerce, Shoper, Sote itp.

Kurierzy z którymi współpracujemy

Integracje

Zapytaj o ofertę! Pobierz i wyślij do nas formularz

Wypełnij formularz

Dlaczego warto

Czy można zaoferować klientom sprawną i tanią dostawę kupionych produktów, nie stresować się logistyką i jeszcze na tym oszczędzić? Tak. Rozwiązaniem jest usługa fulfilmentu.

Rozwój rynku e-commerce oznacza zwiększanie się oczekiwań klientów w zakresie obsługi. 

Spełnienie oczekiwań klientów oznacza konieczność inwestycji w logistykę sprawna obsługa i wysyłka zamówień nie musi wiązać się z wielomilionowymi nakładami. Rozwiązaniem jest fulfilment, czyli przekazanie magazynowania, pakowania i wysyłki towaru w ręce wyspecjalizowanej firmy.

Dzięki temu nie musisz przejmować się logistyką i martwić się, że brak Ci doświadczenia. Możesz za to skupić się na wprowadzaniu i promocji swoich produktów, pozyskiwaniu nowych klientów i późniejszej ich obsłudze. Pakowaniem i wysyłką Twoich towarów, a także obsługą zwrotów i reklamacji zajmą się specjaliści.

W ten sposób każdy może oferować standardy obsługi, które wcześniej były zarezerwowane tylko dla największych graczy. Dzięki integracji z najpopularniejszymi systemami e-commerce cały proces jest maksymalnie zautomatyzowany, a Ty masz możliwość łatwego śledzenia stanów magazynowych w czasie rzeczywistym.

Fulfilment to także odpowiednie przechowywanie towarów. Nie musisz martwić się o temperaturę, wilgotność, ryzyko pożaru, czy zalania. Nie musisz też przejmować się kradzieżami. Twój towar jest chroniony na wiele sposobów.

Decydując się na skorzystanie z usługi fulfilmentu przekazujesz odpowiedzialność za obsługę Twoich zamówień w ręce doświadczonego zespołu. Każda Twoja paczka zostanie profesjonalnie spakowana i znajdą się w niej wszystkie materiały promocyjne, które chcesz dostarczyć swoim klientom.

Twoim klientom z pewnością spodoba się także szybsza dostawa. Magazyn z Twoimi produktami codziennie odwiedzają kurierzy z przynajmniej kilku firm. I to po kilka razy. Dzięki temu możesz zaoferować klientom kilka różnych metod dostawy. Nie musisz przejmować się zamawianiem kuriera, ani martwić się, że z jakiegoś powodu do Ciebie nie dotarł.

Efekt skali przenosi się także na koszty wysyłki. Korzystając z usługi fulfilmentu korzystasz także ze znacznie niższych cen w firmach logistycznych, zarezerwowanych dla największych graczy. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i wysyłasz jedną paczkę w miesiącu. Dzięki temu możesz zachęcać swoich klientów tańszą dostawą. A może nawet zdecydujesz się oferować darmową wysyłkę?

Decydując się na fulfilment, możesz skorzystać także z usług dodatkowych, takich jak sesje packshotów sprzedawanych przez Ciebie produktów lub wprowadzanie ich do sklepu. Dzięki temu Twoja oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

I wreszcie – koszt obsługi. Nie musisz przejmować się mrożeniem kapitału, amortyzacją, czy leasingiem. Nie przejmuj się zatrudnianiem, poszukiwaniem dodatkowych rąk do pracy w sezonie, rachunkami za prąd, czy ubezpieczeniem. Wszystkie te koszty sprowadzą się do jednego, a w dodatku rozliczysz się tylko za zrealizowane operacje. Proste i przewidywalne. Kto powiedział, że dostawa na światowym poziomie musi być kosztowna.

Co zrobisz z zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi, to już zostawiamy Tobie. Możesz je przeznaczyć na marketing i sprzedaż, może zdecydujesz się poszerzyć ofertę lub wprowadzić do swojego serwisu internetowego tę funkcję, na którą od miesięcy brakowało Ci czasu. A może po prostu wybierzesz się na zasłużony urlop?

Skorzystaj z naszych usług!

Wyślij wiadomość

Lokalizacja magazynu

Altmaster Bobula Gierałtowski Sp. jawna
Hala nr. 9
Julianowska 61
05-500 Piaseczno

Dział Sprzedaży
adres e-mail: ecommerce@altmaster.com
tel: +48 501 085 600

Magazyn / Julianowska 61
adres e-mail: logistyka@altmaster.com

Zostaw e-mail lub telefon

alt-adminUsługi logistyczne dla e-commerce